Stretnutie po rokoch

Autor: Zuzana Hudecová | 26.12.2017 o 21:29 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  108x

More. Vášeň. Milovanie. Dvojica. Loď.

Stretnutie po rokoch

Plavili sme sa s Táňou na protiľahlý ostrov taxiloďkou. Slnko pálilo, príjemný morský vánok nám osviežoval tvár, vlasy viali v smere vetra. Každá minúta bola výnimočná. Loďka sa pomaly približovala k pevnine, vystúpili sme z lode. Žiadne auto, žiadna asfaltka, žiadna hudba. Iba pár malých typických gréckych taverničiek s gréckou hudbou, ktoré dotvárali dovolenkovú atmosféru. Táninmu pozornému oku opäť nič neušlo. Odpila si z ľadovej kávy, pozrela na mňa, podotkla: „Bolo krásne Ťa pozorovať. Zostala si stáť na móle, zodvihla si paže nad hlavu so žabkami v rukách, spontánne si sa krútila so zodvihnutou hlavou smerom k slnku.“ Táňa vždy obdivovala moje plnšie tvary, jej snom ma bolo raz namaľovať.

Ostrov hýril rôznymi farbami kvetov. Našli sme si svoju pláž. Iba našu. Mojou nesplnenou túžbou bolo sa okúpať v mori aspoň raz za život nahá. Iba pred jednou osobou som sa nehanbila, pred Táňou. Táňa už mala aké-také skúsenosti z nudapláží z Bulharska. Na malých gréckych ostrovoch bol s tým problém. Verejným tajomstvom bolo, že práve tento ostrov dokáže poskytnúť maximálne súkromie pre nuda-plážovo-dychtiacich odvážlivcov. Skúsila som to. Bolo to famózne. Teplá slaná voda lemovala moje telo, kým som plávala. Dostávala sa všade, hladila moje telo. Zo slnka, z únavy, z plávania sme obe zaspali na deke ako nás Boh stvoril. Jedno šťastie, že na bruchu.

V mrákotách som zacítila ako ma niekto budí. Bola to Táňa, ktorá tam stála ešte pre mňa „s neznámym“ mužom. Zabudla som, že pred nimi stojím ako „Eva“. Zháčila som sa. No „neznámy muž“ sa zdvorilo otočil. Rýchlo som na seba hodila plavky a žlto – neónové pareo, ktoré som si kúpila práve kvôli tejto udalosti.

„Neznámy muž“ sa opäť otočil smerom ku mne. Podal mi ruku a ľubozvučnou gréčtinou vyslovil: „Jiá su, Susan“ (Ahoj , Zuzana.). V tom momente sa mi rozjasnilo. Bol to Dimithri, ktorého som spoznala pred 13 rokmi na pevnine. Nikdy za ten čas sme neprerušili kontakt. Ocitla som sa vo vare spomienok, krásnych spomienok s ním. Na základe listov, smsiek ma prekvapil práve tu.

Dimithri, Táňa a ja sme sa ocitli na jeho vypožičanej jachte. Plavili sme sa spoločne okolo priľahlých ostrovčekov, ktoré z mora vystupovali ako majestátne sochy vo vtedajšom antickom Grécku.

Večera v trojici plynula úplne spontánne, ako keby sme sa všetci traja poznali roky. Chladené ružové víno zo Santorini chutilo božsky. Po celom dni na slnku osviežilo moje chuťové kanáliky, prispievalo k bezprostrednej komunikácii. Stále som sa cítila ako v sne, že sedím po 13 rokoch s mojou prvou ozajstnou láskou. Po večeri sa Táňa vzdialila. Nastalo chvíľkové ticho. Iba dlhý pohľad do očí. Nedala som na sebe badať, že som nervózna. Pri vzájomných rozhovoroch sa naše ruky, dlane sem –tam stretli. Jemne sa dotkli a zotrvali v dotyku.

Pri prechádzke po pláži sme stretávali zamilované páry. Objal ma okolo pliec ako za starých čias. Naše kroky smerovali k známej jachte z poobedia. Bola ozdobená odo dverí, kde sme vchádzali, cez stôl... Ďalej som už nedošla. Zatiaľ sme nedošli. Dal si záležať. Na stole som videla moje obľúbené delikatesy cez chobotnice, kalamáre, žraločie mäso, ružové víno zo Santorini, sladké mini buchtičky zvané loukoumades „topiace“ sa v pravom tymiánovom mede.

Sedeli sme spoločne pri stole a ochutnávali dobroty pri sviečkach. Drobné svetielka vonných sviečok nám jemne osvetľovali opálenú pokožku. Bolo ich najmenej dvesto. Každým sústom jedla, každým odpitím vína som si nebadane premeriavala Dimithriho. Bol vysoký ako ja, opálený, tmavovlasý s hlbokými zelenými očami. Videla som a cítila som, že ma žerie očami. Čítala som mu na očiach jeho predstavy.

Bosými nohami sme sa premiestnili na palubu lode z kormy lode, narovnala som si svoje biele letné šaty, mierne pokrčené, upravila som si vlasy niekoľkými šmahmi rukou a pozerala na pokojnú hladinu osvetľujúcu svetlami z protiľahlého ostrova. Počuli sme jemné grécke melódie, mierny šum turistov, ktorý nás nerušil. Dimithri ma pomaly odzadu objal. Cítila som iba jeho dych na mojom krku. Jeho roztúžený dych. Druhou rukou ma jemne objal za pás a viac prisunul k sebe. Hlavu zaboril do mojej  hustej hrivy a nežne bozkával. Stále som sa kontrolovala. Nedala som sa strhnúť lavínou vzrušenia. Mala som chuť mu povedať , aby ma prevalil na posteľ a divoko pomiloval, ale samozrejme, mlčala som.

Dotkol sa  prstami mojich pier a druhou rukou mi  začal prechádzať po chrbte. Snažila som sa protestovať, ale vedela som, že to bude márne, pretože Dimithri ma veľmi chcel, opäť. Túžila som opäť zacítiť, čo v sebe ukrýva. Pomalými krokmi ma priviedol k posteli. Posadil ma. Pohľadom do mojich očí mi roztiahol nohy. Vytiahol spodok  dlhých šiat cez moju hlavu, prstami nežne blúdil po mojich čipkovaných nohavičkách. Najprv jemne, potom silnejšie a zúrivejšie, až kým nevidel, že vlhnú. Zastonala som: „Chcem Ťa v sebe!“ Pritláčala som nechty hlbšie a hlbšie do Dimithriho krku, keď začal jazykom prechádzať po mojich tvarovaných stehnách. Zacítila som jeho „vulgárny“ a skúsený jazyk vo svojej mušličke. Zavrela som oči a užívala si pocit rozkoše. Dimithri vytiahol svoj stoporený úd. Vzala som si ho do rúk. O chvíľu už iba pocítil moje pery a jazyk na „ňom“. Chutil mi. Veľmi mi chutil. Jeho občasné stony ma presvedčili, že ho to vzrušuje. Nežne som pošepkala: „Pomiluj ma“.

Pretočil ma na brucho a začal mi jemne stláčať zadok. Pritlačil sa naň  váhou svojho tela a začal ma bozkávať na krku a olizovať  ušné lalôčiky. Rukou som  začala hľadať jeho penis. Stále so zavretými očami a obsypávaná bozkami od rozvášneného Gréka som k nemu natrčila svoj krásne zaoblený zadok. Jeho penis sa najprv iba jemne obtieral  o moje stehná a zadok, až napokon jemne vnikol dnu. Ešte viac som roztiahla nohy a ešte viac vystrčila zadok. Hlavu som mala položenú na mäkkej posteli a zadok mala vysoko nad sebou, aby mal lepší prístup do mojich útrob. Najprv sa s „ňou“ len zoznamoval. Jemne ho do nej zasúval a vysúval. Keď sa zohrali a zosúladili svoje tempo, z Dimithriho sa stala divoká šelma. Začal prirážať.  Chcela som riadiť tempo a hĺbku prírazu, preto som si zo seba vysunula jeho penis a pretočila Dimithriho na posteľ. Ležal s penisom týčiacim sa nad jeho rozkrokom. Nasadla som a začala na ňom divoko jazdiť. Moje pevné prsia so vztýčenými bradavkami sa dostali do zovretia jeho jemných svalnatých rúk a neskôr aj  úst. Prestali sme sa ovládať. Začali sme stonať jeden cez druhého. Pocítila som vlnu rozkoše, záchvevy na celom tele. Jemne ma pridržiaval a vychutnával si pohľad na mňa pri orgazme. Cítil, že jeho šťava sa z neho už-už vyrúti, preto ho zo mňa vytiahol a nechal vytrysknúť svoje semeno na moju tvár a prsia.

Spoločne sme sa išli nahí okúpať do mora, kde sme pokračovali....

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?